O mnie

Nazywam się Monika i jako mentorka pomagam Kobietom uwalniać ich potencjał, oraz skrywane talenty, które drzemią w każdej z nas. Wiem, że jeśli masz dobrze ukierunkowaną energię możesz w błyskawicznym tempie osiągnąć sukces, wystarczy iskra zapału, konsekwencja i odrobina determinacji. Wiem, też jak wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć realizować dowolne założenia, nawet te, które na pierwszy rzut oka są nierealne. Z wykształcenia jestem managerem i trenerem rozwoju osobistego. Przez ostatnie 15 lat współpracowałam z dużymi firmami z sektora telekomów, farmacji i IT, ucząc się od najlepszych takich kompetencji jak sprzedaż, zarządzanie, szeroko rozumiany marketing, seo, sem. Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i duchowego. Od zawsze moje motto brzmi: „w tym świecie, nie ma rzeczy niemożliwych” i Ciebie również zachęcam do powtarzania sobie tego codziennie przy porannej kawie 😊

Jeśli posiadasz umiejętności, które chciałabyś zrealizować jako swoje pasje, a do tego zacząć na tym zarabiać, mogę Cię nauczyć jak to zrobić. Zapewniam Cię również, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a to co wydaje się nieosiągalne jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Zapraszam Cię do mojego świata pełnego obfitości i magii, gdzie w trakcie swoistej transformacji dokonasz pozytywnych zmian w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. To co dzisiaj wydaje Ci się ledwie nieosiągalnym marzeniem, już za chwilę może okazać się Twoją rzeczywistością.

Pamiętaj, że „sukces jest wynikiem właściwej decyzji”
jak mawiał jeden z najwybitniejszych
dramaturgów starożytnej Grecji – Eurypides

Mogę Cię zapewnić, że jesteś we właściwym miejscu u boku właściwej osoby, która mając dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i niemalże piętnastoletnie w szeroko pojętym marketingu posiada umiejętności aby Twój cel przekuć w sukces. W życiu i pracy, gdzie wykorzystuje nabyte przez lata praktyki umiejętności prowadzenia biznesu, kieruję się także szeroko rozumianą duchowością i własną intuicją, a to pozwala mi na swobodne realizowanie zamierzonych celów, zarówno finansowych jak i mentalnych prowadzących do mojego rozwoju osobistego.

Pozwól aby zmiana zdominowała Twoje życie,
bo tylko ona jest w stanie poruszyć skostniałe przekonania
i pozwolić Ci z impetem ruszyć do przodu.
Zmiana to życie.

Podczas wspólnej mentalnej podróży opracujemy razem plan działania, sporządzimy harmonogram i listę zadań. Następnie zastanowimy się nad Twoimi obszarami do rozwoju i potrzebnymi narzędziami do realizacji celu. Przy okazji uruchomimy w Tobie niewyczerpane pokłady kreatywności, które już posiadasz, a być może z jakiś względów zatrzymujesz do nich wgląd. Zatem jeśli czujesz, że ten moment jest właściwy dla podjęcia działania, które bezpośrednio zmieni otaczający Cię świat zapraszam do kontaktu i obserwowania mnie na facebooku.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap