mężczyzna-skacze-nad-przepaścią-Monika-Gołdowska

W życiu chodzi o to, aby być Sobą, aby cieszyć się tym czego i jak doświadczasz i korzystając ze swoich zasobów, talentów i mocnych stron realizować się na każdej płaszczyźnie: zawodowej, prywatnej, oraz zdrowotnej.

Kiedy tryskasz zdrowiem, a na Twojej twarzy pojawia się naturalny uśmiech wtedy życie nabiera wielu wspaniałych barw.

Zgadzasz się?

Lao Tsu powiedział: Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku i że nie ma większej iluzji niż strach.

Jeśli więc masz w sobie gotowość do dokonania pozytywnych zmian w swoim życiu to zapraszam Cię w podróż, która będzie najbardziej fascynującą droga jaką kiedykolwiek mogłeś iść – drogą odnalezienia Siebie samego.

Pomogę Ci w odnalezieniu kierunku do upragnionego celu i marzenia. Bazując na moim holistycznym podejściu do życia, podczas sesji wykorzystuje różne techniki coachingowe, mindfulness, a także elementy transu i relaksacji. Moja misją jest niesienie światła i pozwalanie aby inni mogli zaznać dobrostanu jaki płynie z życia tu na Ziemi. Każdy człowiek ma wrodzone prawo do bycia szczęśliwym i spełnionym w swoim życiu – Ty również.

Nie myśl a czuj! Bądź sobą, odkryj swoje naturalne talenty i potencjał. TERAZ to czas na porzucenie starych, ograniczających paradygmatów i wejście na ścieżkę osobistego dobrostanu.

Specjalizuję się w obszarach związanych z biznesem, relacjami, rozwojem osobistym, oraz zdrowiem. Prowadzę sesje w oparciu o procesy, a także pojedyncze sesje interwencyjne.

Spotkania ze mną pozwolą Ci na:

 • zmianę nawyków i przekonań
 • poprawę relacji z prywatnych i zawodowych
 • odzyskanie zdrowia i równowagi psychicznej
 • ponowne odczucie radości i motywacji do życia
 • przypływ Twojej unikalnej energii życiowej
 • uwalnianie zgromadzonych emocji
 • odkrycie Twoich wrodzonych talentów
 • wybór najlepszej decyzji kiedy stoisz przed dylematem
 • poszerzenie świadomości na temat swoich wewnętrznych zasobów
jak-pracuje-monika-goldowska

Życie jest tylko w Twoich rękach. Warto stanąć mocno w swoim narożniku i podejmować codzienne wyzwania z uśmiechem na ustach, bo dzięki temu rozświetlasz drogę otaczających Cię ludzi. A mając świadomość, że tylko Ty masz wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość Twoje życie nabiera innego wymiaru.

To naprawdę zależy tylko od Ciebie. Pytanie jak, kiedy i gdzie zrealizujesz swoje marzenia? I czy w ogóle wyobrażasz sobie – jak by to mogło być, kiedy jesteś tą wymarzoną dla Siebie osobą – bo jeśli nie, to oznacza jedynie że masz w sobie jakieś niewspierające przekonania i programy, które automatycznie kierują Twoimi zachowaniami i decyzjami.

Praca z podświadomością i intuicją, poprzez obraz i dobrze zadane pytania zawsze przynosi realne zmiany w życiu. Realne czyli faktycznie widzisz jak zmienia się Twoje życie na lepsze. Umiesz stawiać asertywnie granice, umiesz wyznaczać sobie cele, prowadzące do spełnienia i Twojego dobrostanu. Wychodzisz z roli ofiary, wchodząc jednocześnie w role świadomego kreatora swojego życia.

„Poznać innych to inteligencja; poznać siebie to prawdziwa mądrość. Panować nad innymi to siła; panować nad samym sobą to prawdziwa moc.” ~ Lao Tsu

„Poznać innych to inteligencja; poznać siebie to prawdziwa mądrość. Panować nad innymi to siła; panować nad samym sobą to prawdziwa moc.” ~ Lao Tsu

Wierzę, że każdy z nas ma swoja unikalną ścieżkę, przez którą idzie miej lub bardziej świadomie. Wierzę też, że kiedy świadomość skupia się na potencjale dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. Na drodze do sukcesu osobistego zazwyczaj stoją niewspierające przekonania, blokady i deficyty, które przekuwając w swoje mocne strony (a można to zrobić jedynie stając do nich, uznając je i transformując) zyskujesz ogromna moc kreacji. 
Uwierzyłam w siebie, teraz czas na Ciebie.

Poznajmy się, umów się na pierwszą, bezpłatną sesję podczas, której omówimy obszar współpracy i potrzebny czas na wprowadzenie konkretnych zmian w Twoim życiu.

Najczęściej zadawane pytania:

Nie ma potrzeby abyś specjalnie się przygotowywał/a. Na pierwszej sesji poznajemy się, omawiamy wspólne oczekiwania, Twój temat. To Ty decydujesz czy chcesz podjąć współpracę.

Pierwsza sesja trwa 40-60min, każda kolejna to około 90min.

Możesz pracować:

 • z konkretnymi mierzalnymi celami (przeprowadzka, zmiana pracy/zawodu, budowa domu/remont, zarabianie i wszystko to co wymaga przygotowania planu itd),
 • z obszarem relacji, który teraz nie spełnia Twoich oczekiwań,
 • nad sobą, z kompetencjami miękkimi, tj.; asertywność, pewność siebie, stawianie granic, umiejętność pracy pod presją czasu, work life balans, self concept itp.
 • ze swoim zdrowiem, wychodząc z nałogów i niezdrowych nawyków, poprawiając swój nastrój i ogólny stan zdrowia
 • szukając misji i wizji swojego życia, odkrywając swoje talenty
 • z niewspierającymi przekonaniami, które wpływają na Twoją tożsamość i automatyczne zachowania

Sesje odbywają się w przestrzeni online (zoom, skype, messenger) lub stacjonarnie w mojej pracowni w Grodzisku Mazowieckim.

Aktualny koszt sesji i procesu zawsze jest dostępny w zakładce Sklep

Możesz spodziewać się odkrycia swoich zasobów, mocnych stron, wiodących cech charakteru pomocnych przy realizacji danego zagadnienia. Możesz też odkryć w sobie niewspierające przekonania, które pomogę Ci w bezpieczny sposób rozkruszyć i przetransformować, na takie które będą Cię wzmacniały i pomagały osiągać upragnione cele.

Każde spotkanie jest zawsze unikalne, zawsze coś odkryjesz 🙂 A najważniejsze, że to Ty zawsze decydujesz jak daleko chcesz iść w odkrywaniu Siebie. Zawsze możesz też powrócić do procesu w dowolnym momencie swojego życia, bo tylko Ty wiesz czego w danej chwili potrzebujesz.