mężczyzna-skacze-nad-przepaścią-Monika-Gołdowska

W życiu chodzi o to, aby być Sobą, aby cieszyć się tym, czego i jak doświadczasz; i korzystając ze swoich zasobów, talentów i mocnych stron realizować się na każdej płaszczyźnie: zawodowej, prywatnej oraz zdrowotnej.

Kiedy tryskasz zdrowiem, a na Twojej twarzy pojawia się naturalny uśmiech, wtedy życie nabiera wielu wspaniałych barw.

Zgadzasz się?

Lao Tsu powiedział: „Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku” i że „Nie ma większej iluzji niż strach”.

Jeśli więc masz w sobie gotowość do dokonania pozytywnych zmian w swoim życiu, to zapraszam Cię w podróż, która będzie najbardziej fascynującą drogą, jaką kiedykolwiek mogłeś iść – drogą do Siebie samego.

Pomogę Ci w odnalezieniu kierunku do upragnionego celu i marzenia. Bazując na moim holistycznym podejściu do życia, podczas sesji wykorzystuję różne techniki coachingowe, mindfulness, a także elementy transu i relaksacji. Moją misją jest niesienie światła i pozwalanie, aby inni mogli zaznać dobrostanu, jaki płynie z życia tu na Ziemi. Każdy człowiek ma wrodzone prawo do bycia szczęśliwym i spełnionym w swoim życiu – Ty również.

Nie myśl a czuj! Bądź sobą, odkryj swoje naturalne talenty i potencjał. TERAZ to czas na porzucenie starych, ograniczających paradygmatów i wejście na ścieżkę osobistego dobrostanu.

Specjalizuję się w obszarach związanych z biznesem, relacjami, rozwojem osobistym oraz zdrowiem. Prowadzę sesje w oparciu o procesy, a także pojedyncze sesje interwencyjne.

Spotkania ze mną pozwolą Ci na:

 • zmianę nawyków i przekonań
 • poprawę relacji z prywatnych i zawodowych
 • odzyskanie zdrowia i równowagi psychicznej
 • ponowne odczucie radości i motywacji do życia
 • przypływ Twojej unikalnej energii życiowej
 • uwalnianie zgromadzonych emocji
 • odkrycie Twoich wrodzonych talentów
 • wybór najlepszej decyzji kiedy stoisz przed dylematem
 • poszerzenie świadomości na temat swoich wewnętrznych zasobów
jak-pracuje-monika-goldowska

Życie jest tylko w Twoich rękach. Warto stanąć mocno w swoim narożniku i podejmować codzienne wyzwania z uśmiechem na ustach, bo dzięki temu rozświetlasz drogę otaczających Cię ludzi. A mając świadomość, że tylko Ty masz wpływ na rzeczywistość wokół, Twoje życie nabiera innego wymiaru.

To naprawdę zależy tylko od Ciebie. Pytanie: jak, kiedy i gdzie zrealizujesz swoje marzenia? I czy w ogóle wyobrażasz sobie – jak by to mogło być, gdybyś była/ł tą wymarzoną dla Siebie osobą – bo jeśli nie, to oznacza jedynie, że masz w sobie jakieś niewspierające przekonania i programy, które automatycznie kierują Twoimi zachowaniami i decyzjami.

Praca z podświadomością i intuicją, poprzez obraz i dobrze zadane pytania zawsze przynosi realne zmiany w życiu. Realne… czyli faktycznie widzisz jak zmienia się Twoje życie na lepsze. Umiesz stawiać asertywnie granice, wyznaczać sobie cele, prowadzące do spełnienia i Twojego dobrostanu. Wychodzisz z roli ofiary, wchodząc jednocześnie w rolę świadomego kreatora swojego życia.

„Poznać innych to inteligencja; poznać siebie to prawdziwa mądrość. Panować nad innymi to siła; panować nad samym sobą to prawdziwa moc.” ~ Lao Tsu

„Poznać innych to inteligencja; poznać siebie to prawdziwa mądrość. Panować nad innymi to siła; panować nad samym sobą to prawdziwa moc.” ~ Lao Tsu

Wierzę, że każdy z nas ma swoją unikalną ścieżkę, przez którą idzie mniej lub bardziej świadomie. Wierzę też, że kiedy świadomość skupia się na potencjale dla człowieka, nie ma rzeczy niemożliwych. Na drodze do osobistego sukcesu zazwyczaj stoją niewspierające przekonania, blokady i deficyty, które przekuwając w swoje mocne strony (a można to zrobić jedynie stając do nich, uznając je i transformując), zyskujesz ogromną moc kreacji.
Uwierzyłam w siebie, teraz czas na Ciebie.

Poznajmy się, umów się na pierwszą bezpłatną sesję, podczas której omówimy obszar współpracy i potrzebny czas na wprowadzenie konkretnych zmian w Twoim życiu.

Najczęściej zadawane pytania:

Nie ma potrzeby abyś specjalnie się przygotowywał/a. Na pierwszej sesji poznajemy się, omawiamy wspólne oczekiwania, Twój temat. To Ty decydujesz czy chcesz podjąć współpracę.

Pierwsza sesja trwa 40-60min, każda kolejna to około 90min.

Możesz pracować:

 • z konkretnymi mierzalnymi celami (przeprowadzka, zmiana pracy/zawodu, budowa domu/remont, zarabianie i wszystko to co wymaga przygotowania planu itd),
 • z obszarem relacji, który teraz nie spełnia Twoich oczekiwań,
 • nad sobą, z kompetencjami miękkimi, tj.; asertywność, pewność siebie, stawianie granic, umiejętność pracy pod presją czasu, work life balans, self concept itp.
 • ze swoim zdrowiem, wychodząc z nałogów i niezdrowych nawyków, poprawiając swój nastrój i ogólny stan zdrowia
 • szukając misji i wizji swojego życia, odkrywając swoje talenty
 • z niewspierającymi przekonaniami, które wpływają na Twoją tożsamość i automatyczne zachowania

Sesje odbywają się w przestrzeni online (zoom, skype, messenger) lub stacjonarnie w mojej pracowni w Grodzisku Mazowieckim.

Aktualny koszt sesji i procesu zawsze jest dostępny w zakładce Sklep.

Możesz spodziewać się odkrycia swoich zasobów, mocnych stron i wiodących cech charakteru pomocnych przy realizacji danego zagadnienia. Możesz też odkryć w sobie niewspierające przekonania, które pomogę Ci w bezpieczny sposób rozkruszyć i przetransformować na takie, które będą Cię wzmacniały i pomagały osiągać upragnione cele.

Każde spotkanie jest zawsze unikalne, zawsze coś odkryjesz. A najważniejsze, że to Ty decydujesz, jak daleko chcesz iść w odkrywaniu Siebie. Zawsze możesz też powrócić do procesu w dowolnym momencie swojego życia, bo tylko Ty wiesz, czego w danej chwili potrzebujesz.